HAKKIMIZDA

Karesi Teknik

Şirketimiz 2018 Yılında Kurulmuş olup yenilebilir enerji  konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.


BALIKESİR KARESİ TEKNİK SOLAR ELEKTRİK ENERJİ SAN. VE TİC. LTD .ŞTİ. Şirketimiz gelişen teknoloji ile birlikte siz değerli müşterilerine sonsuz enerji kaynağı olan Güneş ve Rüzgar'ı  kullandırarak yenilenebilir ve hiçbir zararlı madde içermeyen ücretsiz elektrik üretimi imkânı sunmaktadır. 


Tamamlamış olduğu projeleri neticesinde, geniş referans yelpazesi, tecrübeli personelleri ve kaliteli hizmetleriyle öne çıkan ,   BALIKESİR KARESİ TEKNİK SOLAR ELEKTRİK ENERJİ SAN. VE TİC. LTD .ŞTİ.  , tüm beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir marka haline gelmiştir.


Ayrıca montaj sonrası hizmet konusunda da rakiplerinden bir adım önde olan , BALIKESİR KARESİ TEKNİK SOLAR ELEKTRİK ENERJİ SAN. VE TİC. LTD .ŞTİ.  ,  kalite anlayışını sadece ürün ve hizmet kalitesi olarak sınırlanmayıp, bu anlayışı montaj sonrası teknik servis kalitesine de yansıtmıştır.


Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, değişen ve gelişen müşteri taleplerini karşılayabilen sektöründe lider bir firma olmayı hedefleyen BALIKESİR KARESİ TEKNİK SOLAR ELEKTRİK ENERJİ SAN. VE TİC. LTD .ŞTİ.  bu ilkeler doğrultusunda sizlere daha uzun yıllar hizmet vermeyi amaçlamaktadır.


Firmamıza duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunu ilgi içi teşekkür ederiz. Bu güven ve ilgiye layık olmaya çalışacağız.